Dongense Darts Competitie

Divisie: Eerste divisie

Teams

Team   Speellokaal   Captain(s)
4P   De Viersprong   Albert Kennekens (06-18051575)
De Tobbers   Gouden Leeuw   Leon Faro (06-52100296)
Falcon   De Valk   Ad Schellekens (06-37646113)
Gijle Peile   De Valk   Mark van Riel (06-49326629)
Just Zonneveld (06-14435841)
Het Karrewiel 2   Het Karrewiel   Jeroen de Jong (06-36185722)
New Bundy's   De Valk   Richard Schouten (06-16596755)
Nie te pijle   Gouden Leeuw   Wim Netten (06-13680290)
No score   D'Ouwe Sok   Jorg Mommers (06-15248457)
Op Dreef 3   De Dreef   Dave van der Linden (06-53418693)
Marcel Pruijssers (06-47584882)
Vrolijke Bull   Gouden Leeuw   Bram Roosen (06-15106067)

 

Spelwijze
4 Singles 501 Best of 5 Legs
4 Koppel 501 Best of 3 Legs
4 Koppel T.T. Best of 1 Leg
1 Teamwedstrijd 1001 Best of 1 Leg
 

Stand

Stand

# Naam Gesp   Pnt
1 Op Dreef 3 17 - 134
2 Vrolijke Bull 17 - 132
3 De Tobbers 17 - 122
4 No score 17 - 111
5 Gijle Peile 17 - 110
6 Het Karrewiel 2 17 - 107
7 New Bundy's 17 - 105
8 Nie te pijle 16 - 101
9 Falcon 16 - 86
10 4P 17 - 84

Top 10 uitworpen

 
 
Totaal: 19 keer
 

Beste speler

(Minimaal aantal gespeelde wedstrijden: 10)
# Naam # Gesp # Gew % Gew
1 Mike van de Beemd 11 11 100 %
2 Antoine Zanoni 17 14 82 %
3 Edwin Proosten 11 9 82 %
4 Wesley Lambooij 16 13 81 %
5 Barry Panis 10 8 80 %
Beste speler overzicht
 

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis   Uit Speellokaal Uitslag
1. vr. 6 september 2019 De Tobbers - Vrolijke Bull Gouden Leeuw 6 - 7
1. vr. 6 september 2019 Nie te pijle - New Bundy's Gouden Leeuw 5 - 8
1. vr. 6 september 2019 4P - Het Karrewiel 2 De Viersprong 3 - 10
1. vr. 6 september 2019 Falcon - No score De Valk 4 - 9
1. vr. 6 september 2019 Gijle Peile - Op Dreef 3 De Valk 5 - 8
2. vr. 13 september 2019 Vrolijke Bull - Nie te pijle Gouden Leeuw 11 - 2
2. vr. 13 september 2019 4P - Falcon De Viersprong 6 - 7
2. vr. 13 september 2019 New Bundy's - Gijle Peile De Valk 6 - 7
2. vr. 13 september 2019 No score - De Tobbers D'Ouwe Sok 6 - 7
2. vr. 13 september 2019 Het Karrewiel 2 - Op Dreef 3 Het Karrewiel 10 - 3
3. vr. 20 september 2019 Op Dreef 3 - New Bundy's De Dreef 10 - 3
3. vr. 20 september 2019 De Tobbers - 4P Gouden Leeuw 11 - 2
3. vr. 20 september 2019 Nie te pijle - No score Gouden Leeuw 6 - 7
3. vr. 20 september 2019 Gijle Peile - Vrolijke Bull De Valk 3 - 10
3. vr. 20 september 2019 Falcon - Het Karrewiel 2 De Valk 9 - 4
4. vr. 27 september 2019 Vrolijke Bull - Op Dreef 3 Gouden Leeuw 6 - 7
4. vr. 27 september 2019 Falcon - De Tobbers De Valk 6 - 7
4. vr. 3 januari 2020 Het Karrewiel 2 - New Bundy's Het Karrewiel 5 - 8
4. vr. 27 september 2019 No score - Gijle Peile D'Ouwe Sok 10 - 3
4. vr. 27 september 2019 4P - Nie te pijle De Viersprong 3 - 10
5. vr. 4 oktober 2019 Nie te pijle - Falcon Gouden Leeuw 10 - 3
5. vr. 4 oktober 2019 De Tobbers - Het Karrewiel 2 Gouden Leeuw 5 - 8
5. vr. 4 oktober 2019 New Bundy's - Vrolijke Bull De Valk 5 - 8
5. vr. 4 oktober 2019 Gijle Peile - 4P De Valk 11 - 2
5. vr. 4 oktober 2019 Op Dreef 3 - No score De Dreef 10 - 3
6. vr. 18 oktober 2019 De Tobbers - Nie te pijle Gouden Leeuw 4 - 9
6. vr. 18 oktober 2019 No score - New Bundy's D'Ouwe Sok 5 - 8
6. vr. 18 oktober 2019 4P - Op Dreef 3 De Viersprong 4 - 9
6. vr. 18 oktober 2019 Falcon - Gijle Peile De Valk 8 - 5
6. vr. 18 oktober 2019 Het Karrewiel 2 - Vrolijke Bull Het Karrewiel 3 - 10
7. vr. 25 oktober 2019 Vrolijke Bull - No score Gouden Leeuw 7 - 6
7. vr. 25 oktober 2019 Nie te pijle - Het Karrewiel 2 Gouden Leeuw 4 - 9
7. vr. 25 oktober 2019 Op Dreef 3 - Falcon De Dreef 6 - 7
7. vr. 25 oktober 2019 Gijle Peile - De Tobbers De Valk 3 - 10
7. vr. 25 oktober 2019 New Bundy's - 4P De Valk 4 - 9
8. vr. 1 november 2019 De Tobbers - Op Dreef 3 Gouden Leeuw 9 - 4
8. vr. 1 november 2019 Nie te pijle - Gijle Peile Gouden Leeuw 6 - 7
8. vr. 1 november 2019 4P - Vrolijke Bull De Viersprong 9 - 4
8. vr. 1 november 2019 Falcon - New Bundy's De Valk 7 - 6
8. vr. 1 november 2019 Het Karrewiel 2 - No score Het Karrewiel 7 - 6
9. vr. 8 november 2019 Vrolijke Bull - Falcon Gouden Leeuw 11 - 2
9. vr. 8 november 2019 New Bundy's - De Tobbers De Valk 7 - 6
9. vr. 8 november 2019 No score - 4P D'Ouwe Sok 7 - 6
9. vr. 8 november 2019 Gijle Peile - Het Karrewiel 2 De Valk 8 - 5
9. vr. 8 november 2019 Op Dreef 3 - Nie te pijle De Dreef 9 - 4
10. vr. 22 november 2019 Vrolijke Bull - De Tobbers Gouden Leeuw 5 - 8
10. vr. 22 november 2019 Het Karrewiel 2 - 4P Het Karrewiel 6 - 7
10. vr. 22 november 2019 Op Dreef 3 - Gijle Peile De Dreef 8 - 5
10. vr. 22 november 2019 No score - Falcon D'Ouwe Sok 7 - 6
10. vr. 22 november 2019 New Bundy's - Nie te pijle De Valk 6 - 7
11. vr. 29 november 2019 De Tobbers - No score Gouden Leeuw 7 - 6
11. vr. 29 november 2019 Nie te pijle - Vrolijke Bull Gouden Leeuw 6 - 7
11. vr. 29 november 2019 Falcon - 4P De Valk 2 - 11
11. vr. 29 november 2019 Gijle Peile - New Bundy's De Valk 8 - 5
11. vr. 29 november 2019 Op Dreef 3 - Het Karrewiel 2 De Dreef 9 - 4
12. vr. 6 december 2019 Vrolijke Bull - Gijle Peile Gouden Leeuw 8 - 5
12. vr. 6 december 2019 New Bundy's - Op Dreef 3 De Valk 6 - 7
12. vr. 6 december 2019 4P - De Tobbers De Viersprong 3 - 10
12. vr. 6 december 2019 No score - Nie te pijle D'Ouwe Sok 8 - 5
12. vr. 6 december 2019 Het Karrewiel 2 - Falcon Het Karrewiel 7 - 6
13. vr. 13 december 2019 Nie te pijle - 4P Gouden Leeuw 10 - 3
13. vr. 13 december 2019 De Tobbers - Falcon Gouden Leeuw 8 - 5
13. vr. 13 december 2019 Op Dreef 3 - Vrolijke Bull De Dreef 6 - 7
13. vr. 13 december 2019 New Bundy's - Het Karrewiel 2 De Valk 5 - 8
13. vr. 13 december 2019 Gijle Peile - No score De Valk 5 - 8
14. vr. 20 december 2019 Vrolijke Bull - New Bundy's Gouden Leeuw 8 - 5
14. vr. 20 december 2019 Het Karrewiel 2 - De Tobbers Het Karrewiel 8 - 5
14. vr. 14 februari 2020 Falcon - Nie te pijle De Valk -
14. vr. 20 december 2019 4P - Gijle Peile De Viersprong 4 - 9
14. vr. 20 december 2019 No score - Op Dreef 3 D'Ouwe Sok 4 - 9
15. vr. 10 januari 2020 Vrolijke Bull - Het Karrewiel 2 Gouden Leeuw 7 - 6
15. vr. 10 januari 2020 Nie te pijle - De Tobbers Gouden Leeuw 3 - 10
15. vr. 10 januari 2020 New Bundy's - No score De Valk 8 - 5
15. vr. 10 januari 2020 Gijle Peile - Falcon De Valk 10 - 3
15. vr. 10 januari 2020 Op Dreef 3 - 4P De Dreef 11 - 2
16. vr. 17 januari 2020 De Tobbers - Gijle Peile Gouden Leeuw 5 - 8
16. vr. 17 januari 2020 No score - Vrolijke Bull D'Ouwe Sok 4 - 9
16. vr. 17 januari 2020 Falcon - Op Dreef 3 De Valk 4 - 9
16. vr. 17 januari 2020 Het Karrewiel 2 - Nie te pijle Het Karrewiel 4 - 9
16. vr. 17 januari 2020 4P - New Bundy's De Viersprong 4 - 9
17. vr. 24 januari 2020 Vrolijke Bull - 4P Gouden Leeuw 7 - 6
17. vr. 24 januari 2020 Gijle Peile - Nie te pijle De Valk 8 - 5
17. vr. 24 januari 2020 No score - Het Karrewiel 2 D'Ouwe Sok 10 - 3
17. vr. 24 januari 2020 New Bundy's - Falcon De Valk 6 - 7
17. vr. 24 januari 2020 Op Dreef 3 - De Tobbers De Dreef 9 - 4
18. vr. 31 januari 2020 Nie te pijle - Op Dreef 3 Gouden Leeuw -
18. vr. 31 januari 2020 De Tobbers - New Bundy's Gouden Leeuw -
18. vr. 31 januari 2020 4P - No score De Viersprong -
18. vr. 31 januari 2020 Het Karrewiel 2 - Gijle Peile Het Karrewiel -
18. vr. 31 januari 2020 Falcon - Vrolijke Bull De Valk -
  1. Beheer

  2. Klik op de link om een uitslag in te voeren.

    Uitslag invoeren
  3. Kik op de link om een wedstrijd te verplaatsen.

    Verplaatsen